مجله خبری جوان 24

۳۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 July 22
تبلیغات در جوان 24
تبلیغات در جوان 24

اخبار داغ روز

گالری عکس

باشگاه استقلال با تیم ملی فوتبال همکاری نمیکند!

1,210 بازدید

باشگاه استقلال

باشگاه استقلال با تیم ملی فوتبال همکاری نمیکند!

 از 26 فروردين ملي پوشان کشورمان بايد خود را براي اردوي آفريقاي جنوبي آماده کنند. اين در شرايطي است که تيم هاي فولاد خوزستان، استقلال، تراکتورسازي و سپاهان تا دو هفته ديگر ليگ قهرمانان آسيا را در پيش دارند و هر 4 تيم نيز از ملي پوش بهره مي برند.

در اين بين گفته مي شود باشگاه تراکتورسازي براي حضور ملي پوشانش در اردوي تيم ملي مخالفتي ندارد اما سه باشگاه ديگر هنوز نظر خود را اعلام نکرده اند اما جسته و گريخته از صحبت هاي مسئولان اين تيم مي توان متوجه شد که با در اختيار گذاشتن ملي پوشانشان به اردوي تيم ملي مخالفند.

دو باشگاه سپاهان و استقلال به خصوص به دليل شرايط خاصي که در ليگ قهرمانان دارند در اين بين از سايرين بيشتر مخالف هستند.

به نقل از فارس، در همين راستا باشگاه استقلال به طور ضمني و با دلايل مستند مخالف اين مسئله است.

خسرو حيدري، آندرانيک تيموريان، هاشم بيک زاده و اميرحسين صادقي 4 بازيکني هستند که به دليل تعداد زياد مصدومان استقلال از جمله بازيکنان کليدي آبي پوشان در اين دو مسابقه به شمار مي روند و طبيعي است که باشگاه استقلال نخواهد اين بازيکنان را نداشته باشد.

در همين زمينه ميرشاد ماجدي سرپرست استقلال به خبرنگار ورزشي فارس اظهار داشت: مااگر بخواهيم 4 بازيکن خود را به تيم ملي بدهيم تعداد نفراتمان براي بازي با الشباب به 11 نفر نمي رسد. ما مصدوم زياد داريم. بازي هايمان هم حساس است. تا اين لحظه کسي در باشگاه استقلال نگفته اين 4 نفر را با خود نمي بريم مگر اينکه فتح الله زاده يا قلعه نويي تصميم ديگري بگيرند.

پر کردن مواردی که دارای * می باشد الزامیست. | پست الکترونیکی شما نمایش داده نمی شود.


تبلیغات در جوان 24 تبلیغات در جوان 24
تبلیغات در جوان 24 تبلیغات در جوان 24