مجله خبری جوان 24

۳۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 July 22
تبلیغات در جوان 24
تبلیغات در جوان 24

اخبار داغ روز

گالری عکس

واژگونی مرگبار خودرو پراید در چاه فاظلاب در اوتوبان همت

528 بازدید

واژگونی مرگبار خودرو پراید

واژگونی مرگبار خودرو پراید در چاه فاظلاب در اوتوبان همت

http://images.khabaronline.ir/images/2014/1/14-1-9-1333535.jpg

به گزارش  جوان 24  به نقل از  صراط: جلال ملکی در خصوص نخستین حادثه گفت: ساعت 18:10 جمعه واژگونی یک دستگاه خودرو در انتهای اتوبان همت، تقاطع دانش و پژوهش به سازمان آتش نشانی اطلاع داده شد. در ادامه آتش نشانان دو ایستگاه خود را به محل حادثه رساندند.

وی افزود: در این حادثه یک دستگاه خودروی پراید با 4 سرنشین به دلیل نامعلوم از مسیر اصلی منحرف و واژگون شده بود.

آتش نشانان در ادامه 4 عضو یک خانواده را از داخل پراید خارج کرده که پدر 35 ساله این خانواده بر اثر شدت جراحات جان خود را از دست داد. همسر وی و دو دختر 2 و 3 ساله اش نیز تحویل امداد گران اورژانس شدند.

مهار آتش سوزی گسترده در ساختمان سه طبقه

جلال ملکی در ادامه به مهار آتش سوزی گسترده در یک ساختمان سه طبقه اشاره کرد و اظهار داشت: ساعت 22:48 جمعه این حادثه به سازمان آتش نشانی اطلاع داده شد که آتش نشانان 4 ایستگاه همراه دو دستگاه بالابر راهی محل حادثه در محله خزانه شدند.

وی افزود: زیرزمین این ساختمان 3 طبقه به انبار پوشال کولر تبدیل شده بود که آتش سوزی در آنجا باعث ایجاد دود غلیظ شده بود. آتش نشانان در ابتدا دو مرد 65 و 35 ساله را از میان دود نجات داده و سپس به اطفای حریق پرداختند. پس از 5 ساعت عملیات نفس گیر، شعله های آتش مهار شد.

سقوط در چاه

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران خاطرنشان کرد: صبح روز شنبه حادثه سقوط در چاه در خیابان دماوند به سازمان آتش نشانی اطلاع داده شد. در ادامه آتش نشانان دو ایستگاه خود را به محل حادثه رسانده و مشخص شد مرد 50 ساله ای به داخل چاه حفاری شده برای سیستم فاضلاب سقوط کرده است.

آتش نشانان این فرد را زنده خارج کرده و تحویل امدادگران اورژانس دادند.

پر کردن مواردی که دارای * می باشد الزامیست. | پست الکترونیکی شما نمایش داده نمی شود.


تبلیغات در جوان 24 تبلیغات در جوان 24
تبلیغات در جوان 24 تبلیغات در جوان 24