مجله خبری جوان 24

۳۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 July 22
تبلیغات در جوان 24
تبلیغات در جوان 24

اخبار داغ روز

گالری عکس

گزارش جدید سایت سوپر اسپورت از آمادگی تیم ملی فوتبال ایران

1,009 بازدید

آمادگی تیم ملی فوتبال ایران

گزارش جدید سایت سوپر اسپورت از آمادگی تیم ملی فوتبال ایران

  سايت سوپر اسپورت در گزارشي اعلام کرده تيم ملي فوتبال ايران در جام جهاني به هيچ وجه از تيم‌هاي بزرگ نمي‌ترسد.

تيم ملي فوتبال ايران ممکن است در گروه F مقدماتي جام جهاني 2014 برزيل به نظر تيم بزرگي نيايد اما کارلوس کي‌روش،‌ سرمربي اين تيم اعلام کرده از هيچ تيمي هراس به خود راه نمي‌دهد.

اين سرمربي پرتغالي پس از ناکامي در دوره‌هاي پيشين در رسيدن به جام جهاني موفق شد ساکنان خليج فارس را به بزرگ‌ترين تورنمنت فوتبالي در دنيا برساند.

کي‌روش بر اين باور است که تمام حريفان ايران نام‌هاي بزرگي هستند اما تيم او نيز بيشترين تلاش خود را به کار مي‌گيرد تا شانسي براي صعود داشته باشد.

وي در اين خصوص به اسوشيتد پرس گفته: «اين ماموريت غيرممکن ما در سه ديدار است. اما اين درست چيزي است که تورنمنت جام جهاني را جذاب مي‌کند.»

مربي 61 ساله و پرتغالي که پيشتر در کشورهاي انگليس، اسپانيا، آمريکا، ژاپن و آفريقاي جنوبي کار کرده بر اين باور است که هيچ فشاري روي تيمش براي کارهاي بزرگ نيست و همين موضوع مي‌تواند به او و تيمش کمک زيادي کند.

شکست دادن تيم ملي ايران کار ساده‌اي نيست و اغلب از ضد حمله‌هاي ويران کننده‌اي براي غلبه بر حريفان استفاده مي‌کند.

با توجه به حضور بازيکناني مانند اشکان دژاگه در فولام،‌ جواد نکونام، کاپيتان اين تيم که پيشينه حضور در باشگاه اوساسونا اسپانيا را در کارنامه دارد، دنيل داوري، دروازه‌بان ايران که متولد آلمان است، کي‌روش بر اين باور است که تيمش در بخش دفاعي عملکردي بسيار خوب دارد.

ايراني‌ها از گروه A مسابقه‌هاي راهيابي به جام جهاني در منطقه آسيا که شامل تيم‌هاي کره جنوبي، قطر، ازبکستان و لبنان بود موفق به صعود شدند.

کي‌روش بر اين باور است که رويارويي با تيم‌هاي نيجريه، بوسني و هرزگوين و آرژانتين در جام جهاني کار ساده‌اي نخواهد بود اما در نهايت براي تيمش شانس صعود در نظر مي‌گيرد.

«از زماني که من به تيم ملي ايران پيوستم راهي طولاني پيموده‌ايم. به سختي تلاش کرده و پيشرفت کرده‌ايم. در جام جهاني شانس اين را داريم که بدانيم در مقايسه با تيم‌هاي بزرگ در چه سطحي قرار داريم.»

ايران نخستين ديدار خود در جام جهاني را در 16 ژوئن (26 خرداد) مقابل نيجريه برگزار خواهد کرد.

پر کردن مواردی که دارای * می باشد الزامیست. | پست الکترونیکی شما نمایش داده نمی شود.


تبلیغات در جوان 24 تبلیغات در جوان 24
تبلیغات در جوان 24 تبلیغات در جوان 24